EXKURZE DO ZEMKA KOŽLÍ

V rámci výuky předmětu Volba povolání navštívili žáci sedmého a osmého ročníků ZEMKO Kožlí a.s., středisko Hněvkovice.
EXKURZE DO ZEMKA KOŽLÍ

Prohlédli si celý areál, nově postavenou halu a moderní kruhovou dojírnu, kde jim pan předseda Jiří Smejkal vysvětlil, jak vše funguje. Pak se podívali na ustájení malých telat, která si mohli pohladit. Ti odvážnější si pohladili i dospělé krávy. Spousta dětí viděla krávu z bezprostřední blízkosti poprvé v životě. Během exkurze se žáci mohli přesvědčit, jak je práce v zemědělství náročná. Tímto bychom chtěli panu předsedovi poděkovat, že nám umožnil tuto exkurzi.

třídní učitelé 7. a 8. tříd

Přidáno 23. 6. 2017, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.