Exkurze do SOU v Lipnici n. S.

Exkurze do SOU v Lipnici n. S.

 

 

 

 

 

V pondělí 18.3. se třídy 5.A a 5.B vydaly v rámci Inovativního vzdělávání na exkurzi do SOU v Lipnici n. Sáz. a SOU ve Světlé n. Sáz. V Lipnici žáci viděli práci kameníků se žulou od těžby až po konečné výrobky. Ve Světlé se seznámili s řemesly – truhlářství, foukání, broušení a malování skla, navštívili i keramickou a šperkařskou dílnu. Ve světelském učilišti se děti rozdělily do skupin a spolu s mistry jednotlivých řemesel prošly dílnami. V některých si děti samy mohly zhotovit drobné předměty, které si odvezly domů.

Více fotografií.

J. Čuchalová

Přidáno 19. 3. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.