Exkurze do Prahy

Babí léto je v plném proudu a láká k výletům. Třídy 5. A, 5. B, 5. C a 6. A se tedy vydaly do Prahy.
Exkurze do Prahy

Nejprve jsme zavítali do Národního technického muzea a bylo opravdu nač se dívat. Hodina a půl, kterou jsme měli vyhrazenou, uběhla jako voda a dětem se odcházet vůbec nechtělo. Obrovské parní lokomotivy, nádherné automobily, letadla, motocykly, ale také klamárium, to vše nadchlo kluky i holky.Určitě mají v mobilech nesčetně mnoho fotografií.

Následoval přesun k planetáriu, kde jsme měli objednán výukový program. Do kopule planetária se promítala hvězdná obloha a my měli pocit, že putujeme vesmírem. Potkávali jsme planety, souhvězdí, galaxie. Pochopili jsme pohyby naší Země, střídání dne a noci, ročních období.

Nadšené: „A paní učitelko, kdy zase pojedeme na exkurzi?! Bylo to libové!“ mluví za vše.

Fotografie

třídní učitelky 5. A, 5. B, 5. C a 6. A

Přidáno 20. 10. 2017, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.