Exkurze do Dýňového světa

FIT KONTO pozvalo 13.10. třídy II.B a II.C na statek u Pipků do Dýňového světa. Výletu se děti zúčastnily v rámci akce „Kde se rodí jídlo“, ve kterém se Laktea, o.p.s. snaží školním dětem ukázat život na farmách.
Exkurze do Dýňového světa

Po krátkém přivítání si děti celý Dýňový svět mohly prohlédnout. Statek je vybaven atrakcemi, které jinde nenajdete: bludiště a probíhačky mezi dýněmi a v kukuřičném poli, slámový bazén, dobývaly slámový hrad. Děti se zde i trošku bály, když lezly na strašidelnou věž na staré sýpce.

Celé dopoledne si děti opravdu užily, vyhrály si, prohlédly si hospodářská zvířata. Domů si odvážely dýně na blížící se Halloween, ale také svačinovou krabičku s překvapením, kterou jim věnovalo FIT KONTO.

Děkujeme  FIT KONTU za příjemně strávené dopoledne.

 

třídní učitelky II.B a II.C

Přidáno 20. 10. 2014, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.