Duben ve školní družině

Dlouho očekávané teplejší počasí si mohly děti více užívat venku na hřišti nebo na školní zahradě.
Duben ve školní družině

Hráli jsme různé pohybové hry, kreslili křídami, pletli věnečky z pampelišek nebo jsme se vydávali na delší procházky do okolí školy. Prvňáčci a druháčci také navštívili městskou knihovnu, kde pro ně paní knihovnice připravili pěkný program. Za to jim moc děkujeme.

Ve čtvrtek 26. 4. se všechna oddělení zúčastnila soutěžního odpoledne pořádaného k příležitosti Dne Země. Děti měly za úkol poznávat zástupce z říše rostlin a živočichů a také jsme prověřili, zda vědí, jak chránit naši přírodu. Tato soutěž neměla jediného vítěze, protože vítězem se staly všechny děti, které se na akci naučily něco nového a uvědomily si, proč se slaví Den Země.

Poslední dubnový den patřil čarodějnicím. Na zahradě jsme připravili pro děti několik úkolů, za jejichž splnění si děti zasloužily čarodějnické vysvědčení. Všem se podařilo úkoly výborně splnit, a to se projevilo i na zmiňovaném vysvědčení, kde všichni měli od shora až dolů samé jedničky.

Vychovatelky školní družiny 

Přidáno 9. 5. 2018, autor: Alena Krupičková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.