Doučování žáků pokračuje

Doučování žáků pokračuje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak jsme Vás již informovali prostřednictvím dotazníků v září 2021, Základní škola Ledeč nad Sázavou byla Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy zařazena do Národního plánu doučování. Tento plán měl pomoci zmírnit negativní dopady výluky prezenční výuky z důvodu pandemie COVID-19 a jeho realizace v podobě přímého doučování žáků probíhala do 31. 12. 2021. Výběr žáků provedla škola na základě kritérií stanovených MŠMT a týkal se především žáků, u kterých měla pandemie COVID-19 výrazné negativní dopady na jejich vzdělávací výsledky. V rámci tohoto plánu byly na naší škole podle zájmů žáků realizovány doučovací aktivity v předmětech český jazyk, anglický jazyk a matematika, kterých se účastnili téměř 3 měsíce všichni přihlášení žáci.  

Od 1. 1. 2022 naše škola pokračuje ve všech doučovacích aktivitách z roku 2021 u všech přihlášených žáků díky zapojení do projektu Národního plánu obnovy, který je financován Evropskou unií – Next Generation EU.

V Ledči nad Sázavou dne 7. 2. 2022

Mgr. Jaroslav Šťastný, ředitel

 

 

 

Přidáno 7. 2. 2022, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.