Doučování žáků pokračuje II

Doučování žáků pokračuje II

 

 

 

 

 

Jak jsme Vás již informovali prostřednictvím dotazníků na možnost doučování dětí, Základní škola Ledeč nad Sázavou se i v tomto školním roce 2022/23 zapojuje do Národního plánu doučování. Tento plán má pomoci zmírnit negativní dopady výluky prezenční výuky z důvodu pandemie COVID-19 a zároveň pomoci žákům ohroženým školním neúspěchem. Výběr žáků provádí škola na základě kritérií stanovených MŠMT. V rámci tohoto plánu jsou na naší škole podle zájmů žáků realizovány doučovací aktivity v předmětech český jazyk, anglický jazyk a matematika. Od 1. 9. 2022 naše škola pokračuje ve všech doučovacích aktivitách ze školního roku 2021/22 u všech přihlášených žáků díky zapojení do projektu Národního plánu obnovy, který je financován Evropskou unií – Next Generation EU.

V Ledči nad Sázavou dne 20. 9. 2022

Mgr. Jaroslav Šťastný, ředitel

Přidáno 20. 9. 2022, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.