Dotýkat se exponátů přikázáno

Tak zněl podtitul interaktivní výstavy science centra IQLANDIA Liberec ve Světlé nad Sázavou. Ve čtvrtek 8. prosince 2016 navštívili výstavu žáci osmého ročníku.
Dotýkat se exponátů přikázáno

Na 60-ti exponátech se mohli hravou i zábavnou formou dozvědět spoustu zajímavých informací.  Poseděli si na hřebících, vyzkoušeli pevnost své ruky, poznali rychlost své reakce, luštili zvukové pexeso, mohli si vyzkoušet Braillovo písmo, otestovali vlastní čich a citlivost svého sluchu atd.  Nejlepší částí expozice byl panel pro otisk celého těla.  Jak jsme si to užili?  Posuďte sami na fotografiích.

 

žáci 8. A a 8. B  

Přidáno 1. 1. 2017, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.