Dětský den I. stupně -1. června 2018

V letošním školním roce si zábavné dopoledne v lesoparku Šeptouchov připravili žáci třídy 9. B.
Dětský den I. stupně -1. června 2018

Žáci prvních až třetích tříd prověřili svoji zručnost, šikovnost, ale i schopnost spolupráce v rámci jednotlivých třídních týmů v různých disciplínách (opičí dráha, skákání v pytli, hod na cíl, luštění rébusů, skládání puzzle, běh ve dvojici, hledání rozdílů…).  Každá třída se rozdělila na 3 skupiny a ta nejlepší byla odměněna diplomem. 

Žáci čtvrtých a pátých tříd se ocitli s příchodem na Šeptouchov na ostrově Hrdlořezů, kde dostali od Ducha ostrova dopis, který jim měl být nápomocný, aby získali co nejvíce indicií pro hledané heslo k opuštění „našeho ostrova“. Třídní týmy bojovaly velmi statečně, ale ne všem se podařilo získat všechny indicie k hledanému heslu. Pomoc mohli najít u otce Fura, který jim po uhodnutí hádanky doplnil chybějící nápovědy.  Hesla na opuštění ostrova byla odhalena, ale jen ti nejrychlejší se stali nejlepšími hledači pokladů.

Velké poděkování patří všem deváťákům, kteří se na přípravě a průběhu podíleli.

foto

                                                                                                                    Zdenka Urbanová, třídní učitelka

Přidáno 7. 6. 2018, autor: Alena Krupičková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.