ČTVRTÉ TŘÍDY VE VÝROBNĚ VÁNOČNÍCH OZDOB

V pondělí 18. listopadu se čtvrté třídy ZŠ Ledeč nad Sázavou zúčastnily exkurze do výrobny vánočních ozdob ve Dvoře Králové nad Labem.
ČTVRTÉ TŘÍDY VE VÝROBNĚ VÁNOČNÍCH OZDOB

V průběhu exkurze žáci postupně navštívili provozy, kde jim zaměstnanci ukázali, jak vznikají klasické české skleněné ozdoby. Návštěva neskončila pouze prohlídkou, ale žáci si mohli prakticky vyzkoušet své dovednosti a v dílničkách si mohli namalovat svoji ozdobu, kterou si odvezli domů. Krásné zážitky  z prohlídky nepokazilo ani počasí, které exkurzi po celý den nepřálo. A tak se všichni vraceli s dobrou náladou a vlastnoručně vyrobenou ozdobou, která bude zdobit jejich vánoční stromeček.

Fotografie

Za třídní učitelky čtvrtých tříd Dana Tůmová, učitelka 1. st. ZŠ

Přidáno 25. 11. 2019, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.