Cestuji, cestuješ, cestujeme aneb Výlet, na který nezapomenu

ZŠ Ledeč nad Sázavou vyhlašuje 7. ročník školní literární soutěže na téma: Cestuji, cestuješ, cestujeme aneb Výlet, na který nezapomenu.
Cestuji, cestuješ, cestujeme aneb Výlet, na který nezapomenu

   Naše vlast má mnoho krásných a zajímavých míst. Navštívil jsi je autem, vlakem, na kole či pěšky? Potkalo tě během cesty nějaké dobrodružství? Stalo se ti něco úsměvného, na co rád vzpomínáš? Nebo snad přišly nějaké trampoty? Vyprávěj o svých neobyčejných zážitcích, které jsi během cesty zažil.

Svou práci odevzdej na listu formátu A4 do 31. října 2018 na I. stupni paní učitelce M. Čuchalové (V.A) nebo J. Prchalové (I.C), na II. stupni paní učitelce P. Kořínkové. Vyprávění můžeš doplnit i obrázkem. Nejlepší práce budou odměněny hodnotnými cenami.

Plakát k soutěži

 

J. Prchalová, učitelka 1. st. ZŠ

 

Přidáno 18. 9. 2018, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.