CESTA ZA POKLADEM NA LIPNICI

CESTA ZA POKLADEM NA LIPNICI

 

 

 

Ve čtvrtek 26.5. jsme vyrazili na výlet na Lipnici. Trošku jsme se obávali počasí (2 dny předtím propršely), ale nakonec nám přálo. Prošli jsme si stezku za pokladem čarodějnice Gudrum, splnili její úkoly a na konci si mohli vzít svoji odměnu z truhličky s pokladem.

Také jsme navštívili hrad Lipnici - poslechli si zajímavé vyprávění průvodce o hradu, vystoupali až na ochoz Samsonovy věže, prohlédli si hradní komnaty a místnosti (v kuchyni se dokonce topilo) a sklepení (tam nás zaujala zejména hluboká studna, do které jsme hodili minci pro štěstí).

Samozřejmě jsme si užili i občerstvení a nákup suvenýrů.

Více fotografií.

třída III.C , A. Chaloupková, tř.uč.,  J.Vilímovská

Přidáno 31. 5. 2022, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.