Cesta kolem světa za 8 měsíců - Jihoafrická republika

Blíží se závěr školního roku a s ním i závěr naší soutěže. Celý školní rok jsme putovali po anglicky mluvících zemích celého světa.
Cesta kolem světa za 8 měsíců - Jihoafrická republika

Doufám, že jste se něco dozvěděli, že jste si trochu procvičili angličtinu a snad jste se nenudili. Mnohým z vás soutěž zlepšila známku, ale to není vše. Již nyní se připravují ceny pro nejlepší řešitele a výsledky jsou velmi těsné!

Naší poslední zastávkou je  Jihoafrická republika a vaším posledním úkolem je vyluštit křížovku. Pracovní list si stáhněte ve wordu nebo v PDF a vyluštěný jej zašlete na anglickasoutez@seznam.cz  nebo jej přineste v papírové podobě. Termín pro odevzdání je pátek 3.6.2016.

Good luck!

vaše angličtinářky

Přidáno 22. 5. 2016, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.