Červnové školní akce

Ve dnech 5. a 6. června 2012 se uskutečnily dvě významné školní akce. V úterý 5. června to bylo slavnostní otevření výstavy fotografií „Ledeč dříve a nyní“, výtvarných prací žáků školy a školní družiny a slavnostní otevření školního arboreta (školní arboretum bylo vybudováno v rámci projektu Arboretum – škola v přírodě, který byl spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky). Ve středu 6. června se před budovou školy v Komenského ulici konal „školní jarmark“. Prostory před budovou se odpoledne zaplnily spoustou návštěvníků. Nakupovali výrobky žáků, prohlíželi si arboretum, výstavu a nahlíželi i do školy. Obě akce byly dlouhodobě a pečlivě připravovány. Podílela se na nich většina pedagogických pracovníků školy, část provozních zaměstnanců a všichni žáci. Finanční prostředky na materiál k výrobě prodávaného zboží poskytlo SRPŠ. Mnoha výrobky k prodeji přispěla i řada rodičů. Část peněz za prodej bude využita na nákup laviček do arboreta, část připadne jednotlivým třídám.

Fotografie za akcí naleznete také zde.

Přidáno 17. 9. 2014, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.