Burza středních škol

Žáci 9. ročníku navštívili Burzu středních škol v Havlíčkově Brodě.
Burza středních škol

 Mohli zde získat cenné informace o studijních i učebních oborech, o které mají zájem v rámci jejich dalšího vzdělávání. Některé střední školy a učiliště si pro budoucí studenty připravily i praktické ukázky. Byly zde studenky se svými psy z oboru kynologie, obory gastronomie a hotelnictví si připravily ukázky v podobě zákusků či míchaných nápojů, technické obory s sebou do Havlíčkova Brodu přivezly i trenažéry. Setkali jsme se i s bývalými žáky naší základní školy, kteří na burze reprezentovali tu „svoji“ školu. Jsme rádi, že se jim v současné době ve studiu daří a budoucím studentům přejeme hodně úspěchů při přijímacím řízení.

Foto: Martin Černý 9.B

Z. Urbanová, J. Pešek, A. Krupičková

Přidáno 12. 11. 2017, autor: Alena Krupičková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.