Bruslaři a bruslařky z 1.B

Bruslaři a bruslařky z 1.B

 

 

 

 

 

Během měsíců prosince, ledna a února se žáci 1.B zdokonalovali v bruslení v rámci hodin Tv. V deseti hodinách se postupně děti zbavovaly strachu a získávaly na ledě větší a větší jistotu. Na závěr byli všichni za svou snahu odměněni diplomem a medailí se jménem a nápisem Bruslař a Bruslařka. Chtěl bych tímto poděkovat rodičům i prarodičům, kteří pomáhali při oblékání, obouvání a zavazování bruslí, ale také přímo na ledě a při odvozu tašek s bruslemi a helmami. Velký dík patří též paní asistence G. Těšínské.

Více fotografií.

Petr Hořejš, učitel Tv                            

Přidáno 29. 2. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.