Británie s Britem

Británie s Britem

 

 

 

V pátek 8. 3. na naší  školu opět zavítal rodilý mluvčí Neil se svým vzdělávacím programem „Británie s Britem“. Zábavnou formou předal dětem informace a zajímavosti o Velké Británii. Postupně si žáci 3. – 5. ročníku otestovali své znalosti jak v porozumění  tak v  komunikaci. Na závěr programu proběhla soutěž, ve které jednotlivé třídy reprezentovali pečlivě vybraní kapitáni. Vyhrát samozřejmě nemohli všichni, ale jen ti nejrychlejší a hlavně ti, kteří si z Neilova vyprávění zapamatovali co nejvíce. Během programu žáci zjistili, že komunikovat v anglickém jazyce může být i zábava.

Myslím, že jsme si Neilovu show všichni užili a hlavně se dozvěděli i něco nového o Velké Británii.

Více fotografií.

Za paní učitelky I. stupně  Mgr. Soňa Nulíčková

Přidáno 11. 3. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.