Biologická olympiáda

Biologická olympiáda

 

 

 

 

V pondělí 6. března 2023 se v naší škole v učebně přírodopisu uskutečnilo školní kolo biologické olympiády. Jedenáct borců z šestých až devátých tříd se v lítém, leč spravedlivém boji utkalo v disciplínách „teoretický test“, „laboratorní práce“ a „poznávání přírodnin“. Vítězi a postupujícími do dalšího kola se stali v kategorii C (8. a 9. třída) sestry Irena a Andrea Holatovy z 8. C a v kategorii D (6. a 7. třída) Štěpán Písařík ze 7. A a Lucie Šafrová ze 7. B. Blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů do okresního kola, jež proběhne 30. března v základní škole v Ledči n. S.

Sláva vítězům, čest poraženým!

 

Marek Chvátal, učitel přírodopisu

Přidáno 13. 3. 2023, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.