Bezpečnost dětí – primární program OŘ PČR Jihlava

Bezpečnost dětí – primární program OŘ PČR Jihlava

 

 

 

 

 

Ve středu 6. 10. 2021 se žáci 2. ročníků zúčastnili preventivního programu o bezpečnosti. Záměrem programu bylo seznámit děti s telefonními čísly tísňového volání a naučit je vhodnému chování v náhlých krizových situacích, zejména správnému a včasnému přivolání pomoci. Program je zaměřen i na rozpoznávání volnočasových činností, které mohou ohrozit zdraví dítěte a na rozlišování nebezpečných předmětů, se kterými se mohou děti při hře ve svém okolí setkat. Smyslem je naučit děti chovat se tak, aby se omezilo riziko úrazů. Program se dětem líbil, zapojily se i do diskuze a na závěr dostaly omalovánky. Děkujeme.

E. Chadimová, V. Bělohradská, M. Kubátová

Přidáno 12. 10. 2021, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.