Beseda s I. Březinovou

Ve dnech 9. a 10. června navštívila naši školu spisovatelka, paní Ivona Březinová, a my jsme tak mohli zažít příjemné chvíle při jejím vyprávění. Na besedách pro žáky 2.–5. tříd nám vylíčila, jak se dostala ke psaní knih pro děti a jak vznikaly její knihy
Beseda s I. Březinovou

Dozvěděli jsme se, co vše předchází tomu, než se hotová kniha dostane ke čtenáři. Prozradila nám, jak moc ráda čte, a vybízela nás, abychom se nebáli sami psát a zkoušeli si vymýšlet příběhy. Ochotně nám odpovídala na rozličné zvědavé otázky a neúnavně podepisovala naše knihy a památníčky.

Několik fotografií.

p. uč. J. Prchalová

Přidáno 19. 6. 2016, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.