Angličtina s Neilem

13. a 17. února opět navštívil naši školu rodilý mluvčí Neil.
Angličtina s Neilem

Žákům 4. ročníku přiblížil nejen své rodné město Epsom, ale i Velkou Británii jako takovou. Děti se zábavnou formou dozvěděly o jídle, o kultuře, o sportu a o dalších zajímavostech typických pro tuto zemi. Ti starší, páťáci a šesťáci, se zabývali vzdálenější Amerikou – společně s Neilem prozkoumali památky, jídlo, státy, a dokonce i slavné osobnosti. Své vědomosti si na závěr žáci ověřili v soutěžích.                                                                                                                                                                                               

Doufáme, že si hodinu s Neilem všichni užili a těší se na její pokračování.

Fotogalerie

 

Za paní učitelky anglického jazyka Soňa Nulíčková, učitelka 1. st. ZŠ

Přidáno 20. 2. 2020, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.