Anglický konverzační kurz s rodilými mluvčími

V rámci zvýšení kvality výuky anglického jazyka se na naší škole konal již třetí ročník anglického konverzačního kurzu.
Anglický konverzační kurz s rodilými mluvčími

Tentokrát byl kurz veden mladými, ale přesto zkušenými lektory z USA - Benem a Courtney. Zájem o kurz byl opravdu veliký a účastnilo se ho celkem 90 žáků. Mnozí v průběhu litovali, že se také nepřihlásili.

Kurz navazoval na výuku a jeho cílem bylo rozšíření slovní zásoby, odbourání strachu z mluvení v angličtině a v neposlední řadě i upevnění gramatiky. Celý týden se tak nesl ve znamení her, zábavy a konverzace. Věřím, že naši žáci získali také motivaci pro další zdokonalování se v angličtině, což je snad největší přidaná hodnota tohoto kurzu.

Petra Holatová

Přidáno 28. 1. 2018, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.