Anglická soutěž

Po prázdninách jsme tu opět s naší celoroční anglickou soutěží, která je spíše určena žákům druhého stupně, ale přidat se mohou i žáci mladší. Opět máte možnost zlepšit si angličtinu, známku z angličtiny, případně i něco vyhrát.
Anglická soutěž

V loňském roce se hrálo o powerbanky a děti z prvního stupně dostaly slovníčky.

Pokud máte chuť, odvahu a čas, každý měsíc bude na stránkách školy (případně na angličtina-petra-holatova.webnode.cz) uveřejněno nové soutěžní kolo. Do konce měsíce můžete svá řešení odevzdat svým angličtinářům nebo je poslat mailem na anglickasoutez@seznam.cz. Za každé odevzdané kolo získáváte jedničku do angličtiny. Pokud se zúčastníte více jak poloviny soutěžních úkolů (celkem jich je 8), budete automaticky zařazeni do hry o ceny, kam vám za každou správnou odpověď bude připsán 1 bod. Vyhodnocení proběhne v červnu.

A co nás letos čeká? Podíváme se, co je náplní předmětu Science v Anglii. Začneme vesmírem, pak se vrátíme zpět na naši planetu, potkáme se se zvířaty i člověkem, zabrousíme do ekologie i technologií, budeme cestovat časem.

Doufám, že témata i úkoly se vám budou líbit a nenecháte se odradit prvním neznámým slovíčkem. Přizvěte rodiče, vezměte do ruky slovník, nastartujte internet a začínáme!

Vaše odpovědi posílejte do 3. listopadu.

ZADÁNÍ

 

Hodně štěstí přejí všechny angličtinářky.

Přidáno 10. 10. 2017, autor: Radka Melicharová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.