Anglická soutěž – poslední kolo

Tento rok jsme se seznámili s obsahem předmětu Science. Byl to dotek pouze letmý, ale věřím, že jste se něčemu naučili, že vás zaujalo natolik, že jste si o tom přečetli více.
Anglická soutěž – poslední kolo

Poslední kolo letošního ročníku věnuji významným datům, která se nám do soutěže nevešla. Váš úkol bude zcela jednoduchý. Přiřaďte správné datum k textu a datum anglicky zapište (příklad: 8. 5. 2018 – the eighth of May twenty eighteen/ two thousand and eighteen).

Svá řešení doneste svým angličtinářům nebo je zašlete na anglickasoutez@seznam.cz do konce května!!! V závěru června vyhlásíme oficiální vítěze a odměníme je věcnými cenami. Všem také budou připsány slíbené jedničky za každé kolo.

zadání

 

Hodně štěstí

Petra Holatová

 

Přidáno 18. 5. 2018, autor: Petra Vágnerová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.