Anglická soutěž - 4. kolo - Architecture

V posledním kole soutěže nás potrápil počítačový šotek, který způsobil přeházení řádků legendy. Než jsem chybu odhalila, mnozí z vás si i tak s křížovkou poradili.
Anglická soutěž - 4. kolo - Architecture

Tentokrát opustíme osobnosti UK a podíváme se na slavné stavby. Bylo opravdu těžké vybrat stavby zajímavé, významné i krásné. Jako vždy mne omezil prostor stránky, kam se mi podařilo vtisknout pouze 8 staveb. A jaký je váš úkol? Pokusila jsem se vám popsat stručně 8 staveb. Vaším úkolem je zjistit jejich jméno a k popiskům přiřadit i správný obrázek. Počet čar za textem určuje počet slov v názvu, do závorky pak napíšete písmenko správného obrázku.

Zadání.

Svá řešení mi posílejte mailem na anglickasoutez@seznam.cz  nebo je přineste svým angličtinářům do 10.2.2017. Pokud se vám nezdaří vše najít, nevadí, každý bod se počítá.

 

Hodně štěstí!

Přidáno 18. 1. 2017, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.