Advent ve školní družině

Celý prosinec je vždy ve znamení dětské nedočkavosti a těšení se na Ježíška.
Advent ve školní družině

Ve školní družině jsme si adventní čas zpestřili různými vánočními aktivitami, a tak i to čekání nebylo snad tolik nekonečné. Vyráběli jsme různé vánoční dekorace a ozdoby, kterými děti obdarovaly své blízké a určitě jim udělaly radost. V úterý 10. 12. nás navštívilo divadélko Kůzle se svým představením Cesta do Betléma, které se dětem moc líbilo. Na 18. 12. jsme pro děti připravili oblíbené vánoční bingo. Kdo nevyhrál některou z hlavních cen, odnesl si alespoň cenu útěchy. V posledním předvánočním týdnu probíhaly vánoční besídky v jednotlivých odděleních a v pátek jsme se sešli všichni společně, abychom si zazpívali koledy a zhlédli pohádku v podání dětí z divadelního kroužku ŠD. Děvčata z tanečního kroužku a kroužku hraní na flétničku nám také předvedla, co se doteď již naučila. A když dohořela poslední prskavka, zbýval k tolik vytouženému Štědrému dnu už jenom krůček.

 

Jana Vilímovská, vychovatelka ŠD

Přidáno 24. 1. 2020, autor: Petra Vágnerová

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.