Adaptační kurz 6. tříd

Ve dnech 4. - 5. září proběhl adaptační kurz 6. ročníku. Ve čtvrtek byl velmi nabytý program, ráno se ve třídách a následně v tělocvičně seznamovali šesťáci pomocí her a soutěží.
Adaptační kurz 6. tříd

Odpolední program vyplnilo Středisko volného času Ledeč nad Sázavou, které pro děti připravilo různé aktivity. Navečer jsme se sešli u táboráku ve školním arboretu i s vedením školy. Za doprovodu kytary se někteří pokusili zazpívat i táborové písně. Následovala dlouhá noc plná „nespavců“.  Druhý den nás čekal miniturnaj ve florbalu a závěrečné rozloučení. 

Oba dva dny nám velké zázemí poskytla školní jídelna, paní kuchařky nám připravily nejen obědy, ale i výbornou snídani. Tímto jim moc děkujeme. Poděkování patří i všem, kteří se podíleli na přípravě a zdárném průběhu celého kurzu.

Více fotografií 

třídní učitelé 6. tříd

Přidáno 7. 10. 2014, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.