A PŘECE JSME PLAVALI...

A PŘECE JSME PLAVALI...

 

 

 

Třídy III. A, III. B, III. C a IV. C začaly jezdit na plavání do bazénu v Havlíčkově Brodě již před rokem, ale z důvodu covidových opatření odjezdily pouhé 3 lekce. Pak byla sportoviště uzavřena.

Díky jednání vedení školy a vstřícnosti města Havlíčkův Brod bylo umožněno si lekce nahradit.

Nakonec děti mohly absolvovat plných 10 lekcí plavání. Při poslední lekci závodily děti mezi sebou ve svých týmech a první 3 nejrychlejší  si odnesly medaile. Pro každého měli instruktoři plavecké školy připravené diplomy podle dosažených dovedností.

Tohoto mimořádného plaveckého výcviku se zúčastnili i někteří žáci oboru speciálního vzdělávání (6.Z a 9.T) a s ostatními dětmi si tak vyzkoušeli různé plavecké styly a užili si vodní radovánky při volném plavání, na skluzavce i pod vodopády.

Více fotografií.

M. Čuchalová, J. Čuchalová, J. Prchalová a  A. Chaloupková, J. Krajíčková, J. Pašková-tř. učitelky

Přidáno 31. 5. 2022, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.