Výlet v dešti do Březové

Výlet v dešti do Březové

 

 

 

 

V sedm ráno za svitu slunce vyrážíme na plánovaný výlet za adrenalinovými zážitky. Čím blíže k místu určení, tím více temných mraků. Náš odhodlaný tým se však nenechal odradit a vyrazil vstříc dobrodružství.

Prvním adrenalinovým zážitkem byl paintball. Nasadit obličejový chránič, rukavice, vyzbrojit se a vyrážíme do boje. Tráva je mokrá, místy jsou louže a bahno, ale bavíme se. Neodradí nás ani počínající déšť.

Druhou výzvou v dešti byl lanový park. Provazy a lávky byly kluzké a každý krok vyžadoval maximální soustředění. Průchod parkem byl náročný, ale také neuvěřitelně uspokojující. Děti překonaly své obavy a dokázaly, že i v nepříznivých podmínkách se dá dosáhnout úspěchu.

Poté nás čekala odvaha na maximum – démonická skluzavka do rybníka, která testuje odvahu každého, kdo se odváží ji sjet. Voda v rybníku nebyla nejteplejší, ale zato ustal déšť. Jen ti nejodvážnější se rozhodli skluzavku vyzkoušet. Jejich jízda byla provázena křikem a smíchem, a ačkoli byli promočení a promrzlí, jejich odhodlání a odvaha byly obdivuhodné.

Opět prší a my navštěvujeme Strašidelnou věž. Vstupní heslo do věže získaly děti na středověké stezce v oblacích a poté mohly vstoupit do věže samotné.  Někteří si stezku prošli opakovaně, jiní využili toho, že déšť ustal a zvládli ještě horolezeckou stěnu.

Navzdory deštivému počasí a náročným podmínkám byl náš výlet nezapomenutelným dobrodružstvím. Překonali jsme sami sebe, čelili strachu a prožili společně nezapomenutelné chvíle. Déšť nás sice promočil, ale také nás spojil a umožnil nám zažít něco jedinečného. Těšíme se na další výlety, které přinesou nové výzvy a zážitky, ať už bude počasí jakékoli.

Více fotografií.

P. Holatová

Přidáno 28. 5. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.