Úspěšná výstava ve školní družině "Probuď v sobě talent"

Úspěšná výstava ve školní družině "Probuď v sobě talent"

 

 

 

 

 

V úterý 25. června 2024 se v naší školní družině konala výstava dětských prací, která uzavřela projekt "Probuď v sobě talent". Tento projekt byl zaměřen na podporu kreativity a spolupráce mezi našimi žáky a přinesl do naší třídy skvělou dávku uměleckého nadšení a tvůrčího ducha.

Naši žáci se prezentovali prostřednictvím široké škály uměleckých projevů, včetně stavění z LEGA, kreativních fotografií a výtvarných děl, která zobrazovala jak historii, tak současnost našeho města. Nejvýraznějším exponátem byl obraz plný barevných srdcí na černém pozadí, který symbolizoval pestrost emocí a životních situací prožívaných našimi žáky.

Cílem projektu bylo nejen rozvíjet umělecké dovednosti dětí, ale také posilovat jejich schopnost pracovat v týmu a sdílet svou kreativitu s ostatními. Každé dítě se podílelo na společném díle, což nejenom posilovalo jejich sebevědomí, ale také ukázalo důležitost uměleckého vyjádření ve vzdělávacím procesu.

Děkujeme všem rodičům, kteří se přišli podívat na výstavu a ocenili snahu našich mladých umělců. Vaše podpora znamená pro naše děti mnoho. Velké poděkování patří také všem dětem, které se na projektu podílely. Vaše nadšení, fantazie a skvělá práce přispěly k úspěchu celé výstavy! Přeji vám mnoho dalších úspěchů ve vašem tvůrčím rozvoji J   

Co dál: I po skončení výstavy budou umělecká díla našich žáků inspirovat a připomínat nám, jak moc je důležité podporovat kreativitu a individuální výraz našich dětí.

Více fotografií.

O. Komžáková

Přidáno 26. 6. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.