Projektový den „Cestování“

Projektový den „Cestování“

 

 

 

 

 

Ve středu 19. 6. proběhl na I. stupni naší základní školy projektový den „Cestování“, který byl určený pro žáky 2. – 5. ročníků. Paní učitelky si pro děti připravily 16 stanovišť. Děti ve skupinkách plnily úkoly: skládaly puzzle ČR, pracovaly se slepou mapou, zopakovaly si nejznámější památky u nás, ale i třeba jaké je správné vybavení kola, kterými dopravními prostředky mohu cestovat, které je tradiční jídlo v jaké zemi… Nechybělo ani stanoviště, kde si  vyzkoušely i něco ze zdravovědy. Na posledním 16. stanovišti děti využívaly k cestování robotické  hračky – ozoboty a blueboty.

Myslím, že jsme si „Cestování“ všichni užili a děti si zopakovaly, co se naučily v prvouce a ti starší ve vlastivědě.

Chtěla bych moc poděkovat žákům 9. B, kteří byli na jednotlivých stanovištích a vlastně celý projekt realizovali. Své práce se zhostili velice dobře a přispěli tak k úspěšnému průběhu projektového dne.

Více fotografií.

Za paní učitelky I. stupně Soňa Nulíčková

Přidáno 24. 6. 2024, autor: Josef Pešek

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s využitím cookies.