Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Akce školy > Skvělý úspěch ledečské ZŠ: Žaneta Čapková ovládla krajské kolo olympiády v angličtině

Skvělý úspěch ledečské ZŠ: Žaneta Čapková ovládla krajské kolo olympiády v angličtině



Žaneta Čapková ovládla krajské kolo olympiády v angličtině

Ledečská základní škola má důvod k hrdosti. Její žákyně Žaneta Čapková dosáhla mimořádného úspěchu, když v silné konkurenci nejlepších angličtinářů z celého Kraje Vysočina vybojovala první místo v krajském kole konverzační soutěže v anglickém jazyce.

Soutěž, která se konala v Jihlavě, prověřila účastníky hned v několika disciplínách. Na mladé talenty čekal náročný poslech s porozuměním a následná konverzační část před odbornou porotou. Právě v ní Žaneta excelovala svou pohotovostí, bohatou slovní zásobou a přirozeným projevem, čímž si zajistila nejvyšší bodové ohodnocení.

Žaneta prokázala nejen hluboké znalosti gramatiky, ale především schopnost uvažovat v cizím jazyce v souvislostech. Je to výsledek její dlouhodobé píle a nadšení pro předmět.

Vítězství v krajském městě není jen osobním triumfem Žanety, ale také skvělou vizitkou pro ZŠ Ledeč nad Sázavou, která dlouhodobě podporuje rozvoj jazykových dovedností svých žáků. Žaneta má tu čest reprezentovat školu i celý region v celostátním kole, které se uskuteční na začátku června v Praze.

Celá škola Žanetě gratuluje k tomuto „zlatému“ úspěchu a přeje mnoho štěstí v dalším kole!